przyjazd
wyjazd
osoby

O nas

Witamy Serdecznie na naszej stronie.


Znalazłeś się tutaj prawdopodobnie dlatego, iż szukasz atrakcyjnego, taniego, wygodnego i spokojnego apartamentu, w którym będziesz mógł spędzić kilka dni w Warszawie. 

Dobrze trafiłeś, nasze apartamenty z dogodną dla Ciebie lokalizacją to niezależne i w pełni  wyposażone mieszkania w samym centrum miasta, gdzie będzie zapewnione wyśmienite połączenie komunikacyjne z dojazdem do każdego miejsca w Warszawie.

Pobyt w tak dużym mieście nie zawsze musi kojarzyć się z wysokimi cenami usług czy też pokoi hotelowych. Są osoby, które stwierdzą, iż idealnym dla nich miejscem jest hotel jak również tacy, którzy będą zainteresowani wynajmem pokoi w akademikach, każdy ma swoje upodobania oraz związane z tym środki.


   
nene
nene
Nasze usługi skierowane są do osób, które uważają, że idealnym dla nich miejscem do spędzenia kilku dni w obcym mieście jest samodzielny apartament położony w interesującym ich rejonie miasta.

Apartament, dzięki któremu mogą poczuć się jak we własnym domu. Bez recepcjonistki, pokojówki, boya hotelowego, ale też bez przypadkowego towarzystwa. Apartament zapewniający komfort, prywatność, swobodę i niezależność.

​Wyposażony we wszelkie sprzęty pozwalające funkcjonować komfortowo nawet w czasie dłuższych pobytów takie jak np: kuchenka, lodówka, pralka, żelazko.

Dzięki temu każdy może sobie przygotować posiłek taki jak lubi, może ograniczyć ilość ubrań wziętych w podróż, bo można sobie wyprać i wyprasować. W końcu może się w pełni zrelaksować.
 
Zapraszamy Serdecznie
A.G-Apartamenty


design by : LEMONPIXEL.pl •  booking by : HOTRES.pl